جشنواره فیلم کهربا  

مدیرکل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی، از برگزاری نخستین جشنواره فیلم دفاع م

مدیرکل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی، از برگزاری نخستین جشنواره فیلم دفاع مقدس این استان در سال آینده برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سردار حسینعلی یوسفعلی‌زاده ظهر امروز در نشست خبری اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس خراسان رضوی که در مرکز فرهنگی دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: به این نکته باید اشاره داشت که اگر ایثار و از خودگذشتگی همرزمان دفاع مقدس نبود، 40 سالگی انقلاب را دیگر نمی‌توانستیم مشاهده و جشن 40 سالگی را برگزار کنیم و وارد گام دوم انقلاب نمی‌شدیم.
وی با اشاره به اینکه دوست و دشمن اذعان دارند که انقلاب محکم پابرجا است، ادامه داد: همگان جویای این هستند که دلایل موفقیت انقلاب چیست؟
همچنین، دلایل این همه تهدید در چه نهفته است که اینچنین دشمنان با بغض و کینه به دشمنی با ملت ایران می‌پردازند و در رسیدن به اهداف خود که نابودی ملت است، شکست می‌خورند.
مدیرکل اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی تصریح کرد: ملت ایران در حفظ نظام پیروز شده و صیانت از نظام را خادمان بی‌منت و گمنامی انجام می‌دهند که هرجا مسؤولیتی فراخوانده شده، آنان حضور دارند.
یوسفعلی‌زاده با اشاره به رشادت نیروهای خدایی و گمنام افزود: حضور نیروهای جان برکف در جای جای کشور ایثارگرانه، جانانه، انقلابی و بی‌منت بوده و این برای پاسداری از انقلاب است.
مدیرکل اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی، با اشاره به جنگ تحمیلی هشت ساله افزود: در طول سال‌های عزت و شرف که بیش از یک و هزار و 200 کیلومتر مرز زمینی عراق و ایران درگیر جنگ بود، حضور نیروهای از جان گذشته برای حفظ حریم کشور سبب شد، ایران مستحکم باقی بماند.

ادامه خبر در اینجا


برای این مطلب امکان ارسال نظر وجود ندارد